سلام ، من مهران علی نژاد متولد ۱۳۷۰ تهران ، دانش آموخته کارشناسی معماری ، بعد از ۴ سال کسب تجربه در دفاتر معماری مختلف ، اقدام به راه اندازی دفتر شخصی و کسب و کار شخصی خودم کردم . پروژه های مختلفی رو در طول این سالها انجام دادم و درسهای زیادی آموختم ، در دسته بندی های مختلف از جمله مسکونی آپارتمانی ، تجاری ، ویلا و غیره .

حال در دفتر شخصی ، افتخار این رو دارم که برای مردمم خدمت کنم و طراحی معماری با بالاترین کیفیت رو انجام بدم . با توجه به علاقه شخصی به موضوع ویلا تصمیم گرفتم مهمترین دسته بندی دفتر رو به طراحی ویلا اختصاص بدم . همچنین در آینده قطعاً این هدف رو دنبال خواهیم کرد که در دسته بندی های مختلف از جمله طراحی آپارتمان مسکونی و طراحی داخلی کافی شاپ نیز ورود کنیم .

به لطف الهی با توجه به تجربه این سالها با بهترین طراحان و مهندسین جوان و با تجربه در تعامل هستم و تیم طراحی من رو تشکیل میدن . باعث افتخار من هست که در خدمت این دوستان باشم و در طراحی پروژه ها از مهارت ، تجربه ، سلیقه و دانش این همکاران بهره مند شم .

در پایان ، این نکته رو هم خدمتتون عرض کنم که فوکوس و تمرکز ما در دفتر بر روی طراحی پروژه های ویلا هستش و فعلاً تمام تمرکزمون رو روی این دسته بندی قرار دادیم و هدفمون طراحی بهترین پروژه های ویلا در ایران عزیزمون هست .

سلامت و شاداب باشید .

همکاری با تیم جوان و در عین حال با تجربه ما ، تجربه شیرینی برای شما خواهد بود  ، به امید دیدار !

Call Now Button